Właścicielem oraz Administratorem serwisu nowoczesneszablonyallegro.pl jest Piotr Piętka. W razie jakichkolwiek pytań, czy też ofert odnośnie serwisu nowoczesneszablonyallegro.pl, należy kontaktować się drogą mailową [email protected]

Zamówienia

Zamówienia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie serwisu nowoczesneszablonyallegro.pl. Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza.

Płatności

Wszystkie ceny podane w serwisie nowoczesneszablonyallegro.pl wyrażone są w polskich złotych (PLN). Płatności poprzez błyskawiczny przelew przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Transferuj.

Reklamacje

Nie przyjmujemy reklamacji, gdyż oferowane produkty w naszym serwisie są produktami wirtualnymi, które nie posiadają zabezpieczeń przed ich kopiowaniem.

Warto Wiedzieć

Profesjonalne podejście do klienta po przez odpowiednią prezentacje oferowanego produktu potrafi zwiększyć zyski nawet o 50%.

Warto się dobrze zastanowić, czy korzystać ze starych, przeciętnych rozwiązań, czy też zainwestować w nowoczesne i profesjonalne rozwiązania, które pozwolą w znacznym stopniu wyróżnić się na tle konkurencji.